מועדון סודות מחדר התפירה


מה זה המועדון?

 

לפי יפית כחלון-חלום ילדות:

המועדון שנותן המון הדרכות ברורות בנושאי תפירה, והכל בעברית! המועדון הזה פשוט מצוין למי שרוצה לתפור ולא יודעת איך להתחיל: החל מבחירת הבדים דרך הבנת מושגים בתפירה וכלה בתפעול המכונה. הכל נמצא במקום אחד, לא צריך לחפש באינטרנט, להסתבך עם הוראות באנגלית או הסברים לא ממוקדים. המועדון מעולה גם למי שכבר יודעת איך לתפור ורוצה לעלות רמה ולעבור לליגת היוצרות של הדברים המהממממממים…כגון קרושה, תיקים, אקססוריז, בובות, דברים יפים לבית… בקיצור שווה להיכנס!

 

אם את אוהבת ליצור, המועדון יתן לך את הדחיפה השבועית שלך ביצירה.

איך זה קורה? את מקבלת אליך למייל תזכורת כל פעם כשהדרכה נפתחת. ההדרכות מגוונות מאד, ובטוח יהיו פרוייקטים שאת תתחברי אליהם, מעבר לזה שתקבלי הרבה טכניקות על הדרך ליישום במקומות אחרים. דברים שלא הצלחת להבין בהדרכות כתובות, מוסברות בצורה בהירה בסירטוני וידאו.

או קיי, עדיין לא הצלחתי להבין מה קורה שם? במועדון יש תוכנית קבועה כל חודש. את מקבלת הדרכות מצולמות בוידאו, עם הסברים נלווים בדף נפרד כדי שתוכלי להכין את הפרוייקט ליד מכונת התפירה ולא ליד המחשב. החידוש בוידאו הוא שממש רואים איך אני עושה את זה. מקרוב כדי שגם את תוכלי לעשות את זה בקלות. בכל הדרכה ישנם טיפים וטריקים מיוחדים והדגשים למה צריך לשים לב כדי שהפרוייקט יצא לך מושלם. הבסיס להכל הוא החשיבה שתפירה היא חלק ממגוון של טכניקות יצירה בחוטים.

אז מה התוכנית כוללת? קורס בטכניקות בתפירה- בכל חודש נפתח שיעור אחד מהקורס עם טכניקה חדשה. בחצי שנה הראשונה הטכניקות מתמקדות בסוגים שונים ודרכים שונות להכין אפליקציות. מאד מומלץ אם את אוהבת לשחק עם בדים.

קורס קרושה- קרושה זה סריגה במסרגה אחת. הקורס צורף למועדון כדי לתת תוספת של טאץ' יחודי ליצירות בתפירה. בשילוב של קרושה ותפירה ביחד. ולכן הקורס מאד חשוב בעיני. לא תמצאי בו הדרכות לסריגת בובות, וגם לא להכנת בגדים. הקורס מספק השלמה לתפירה, ולכן יש בו הדרכות של פרחים, סיומות קרושה, ועוד הפתעות בדרך. הקורס מתחיל מהבסיס ממש ולכן אם את מחפשת הדרכות בקרושה זה לא המקום. אמנם תוכלי לראות בשיעור שנפתח היום שהתחלנו ממש מהבסיס, אבל גם תמצאי שהדרכה בסופו של דבר חוזרת לתפירה.

קורס רקמה חופשית- את זה הוספתי גם בראיה שרקמה ותפירה אומנותית זה הולך ביחד. אבל… התוכנית קצת השתנתה בעיקבות שאלון לקהל המנויות שכבר נמצאות במועדון. ראיתי השיעורים ברקמה פחות מעניינים, ולכן הרקמה נמצאת בארבעת החודשים הראשונים בלבד. במקומה התחלתי תוכנית חדשה שתתחיל כבר מהחודש הראשון – הרוב הגדול של חברות המועדון הצביעו בעד אביזרים נוספים ללבוש, ולכן זה הנושא של הקורס השלישי במקום קורס רקמה-

קורס אביזרים (אקססוריז- נשמע יותר טוב באנגלית אה?)- בקורס הזה נכין כובעים, צעיפים, חגורות, ובכלל כל מה שצריך כדי להוסיף ללבוש. בנוסף לקורס ישנם הדרכות בנושאים קבועים:

בובות- טכניקות שונות להכנת בובות. בכל חודש בובה אחרת עם משהו יחודי רק לה. את מקבלת גיזרה של הבובה והוראות מדויקות איך להכין אותה, וכמובן טיפים בכל מה שקשור לבובות.

תיקים- סוגים שונים של תיקים, בכל חודש יש תיק חדש. מתחילים בתיק אירגונית מעולה. (אני צריכה לתפור עוד אחד כזה, כבר יש מחכים בתור) יש תיק צד, ותיק שמלה, ותיק עם יויו, ועוד ועוד…

לבית- כל מה שאת צריכה בשביל הטכסטיל של הבית שלך. כריות, ראנרים, תחתיות לכוסות, וכל דבר שאת מעלה בדעתך. זו התוכנית החודשית, כל חודש נפתחים לך במהלך החודש ההדרכות, כל פעם הדרכה אחת. את מקבלת על זה תזכורת למייל שלך שתדעי שההדרכה נפתחה. אחת לחודש את מקבלת עידכון על כל ההדרכות שנפתחו לך באותו חודש

 מה קורה עם יש בעיות עם המועדון וההדרכות? אני מובילה אותך צעד צעד בכל פרוייקט. אם את ממש בהתחלה ויש לך שאלות אני כאן ואת יכולה לשאול בדף ההדרכה. כל ההסברים מאד ברורים ופשוטים ,( ואם משהו לא ברור אני אצלם מחדש).

אני מקשיבה לך, במועדון חלו שינויים רבים בעיקבות בקשות של חברות המועדון, שינוי נושא הקורס, הוספת הוראות להדרכות, בקשות לצילומים מחדש שעומדים כרגע בחדר העריכה. ועוד. בעקבות בעיות טכניות, אני עובדת על הדרכה איך להשתמש במועדון כדי שתוכלי להנות ממנו בצורה מירבית.

איך עובד התשלום?

המנוי הוא חודשי, והמחיר שלו הוא 197 ש"ח לחודש, ואת מקבלת במחיר של פחות מסדנה,  6 שיעורים מלאים שאת יכולה לחזור אליהם מתי שתרצי בזמן שלך.

אחרי הרישום את עוברת לדף תשלום, שם יש לך 2 כפתורים, אחד למשלמות בשקלים, והשני למשלמות בדולרים (ישנם כרטיסי אשראי שלא מסתדרים עם שקלים). את לוחצת על הכפתור המתאים ועוברת לדף הפייפאל.

פייפאל זו המערכת המאובטחת ביותר בעולם להעברת תשלומים. והיא תמיד עומדת לטובת הלקוח.

כלומר אם יש לך בעיה איתי (וכמובן לא תהיה לך בעיה כי אני מאד קשובה לך) את יכולה לפנות לפייפאל, והם יגנו על הכסף שלך.

הכל בשליטה שלך, ואת יכולה לבטל בעצמך את התשלומים, ולעקוב אחריהם מקרוב.

אני לא מקבלת את פרטי האשראי שלך בכלל. עד כדי כך זה מבוטח.

לחצי כאן כדי לעבור לעמוד התשלום

רוצה לשמוע מה יש לאסתר קרמר לספר על המועדון?

מה קורה אם אני רוצה להפסיק?

את יכולה להפסיק את התשלומים על המועדון בכל שלב שאת רוצה. דרך פייפאל.

ואם אני לא אוהב את המועדון?

קשה לי להאמין שזה יקרה.

אבל כדי שתהיי לגמרי בטוחה אני נותנת לך חודש להתנסות,

אם אחרי חודש את רואה שזה לא מתאים לך.

את פונה אלי ואני מבטלת לך את המנוי, ומחזירה לך כסף.

כך שאין לך בכלל סיכון,

מקסימום לא תאהבי תוכלי להתחרט.

איך עובד האתר?

הקורס כולו נמצא באתר סגור עם סיסמא,

לאחר הרישום לקורס את נרשמת באתר הקורס עם שם משתמש,

ומקבלת אליך סיסמא זמנית שאותה את יכולה להחליף בקלות באתר.

כל עוד לא הגיע שלב פתיחת השיעור לא תוכלי לראות אותו.

מגוון התגובות שהגיעו בזמן האחרון (ניתן לראות אותם באתר המועדון): "היי שוב זהו, רקמתי. פעם ראשונה (לפחות מאז שהייתי ילדה ועשיתי עם אמא של רקמת איקסים) למדתי טכניקה חדשה – תודה! אשלח תמונות בהמשך…" – שיר בנוביץ (חברת מועדון חודש 3) ******************************************************

."מקסים. אני מבטיחה להכין שיעורי בית" -ענת סימון (חברת מועדון חודש 4) ******************************************************

"הדרכה נהדרת תודה רבה" -ענת סימון (חברת מועדון חודש 4) ******************************************************

"יצא מהמם! אצלם ואשלח תמונה. רק נשארה לי חתיכה אחת, 6/9 רצועה ללולאה בד חיצוני. תודה!" -אסתר קרמר (חברת מועדון חודש 4)

****************************************************

"נהנתי מאד מוסבר ברור רציתי לדעת מה זה טוש טרנספרנט והיכן ניתן לרכוש"- דניס (חברת מועדון) ***************************************************

"מגניב! הסבר ממש מפורט טוב כל הכבוד אתפור לי אחד בהקדם! תודה מיכל"- מיכל נעים (חברת מועדון חודש 4)

**************************************************

"הי נחמה זה יכול מאד לקצר את הדרך למי שרוצה אפליקציות שנראות כמו האפליקציות של טילדה נראית טכניקה מקסימה. תודה ענת" -ענת סימון (חברת מועדון חודש 4) ************************************************

"נ ה ד ר נכנס לרשימת הפרויקטים תודה חביבה"

***********************************************

"הדרכה מאוד מעניינת, עושה חשק לבצע."- לבנה אדלר (חברת מועדון חודש 4) **********************************************

"איזו נוסטלגיה. הבובות שתופרים הן הבובות הכי חמודות שיש, כמו פעם. ואפשר גם לקבצ'ץ' אותן והן לא ישברו אף פעם."- (עוברת אורח שראתה את התמונה של אחת הבובות) *********************************************

ענת סימון כתבה בבלוג שלה פיית המרציפן: "ראשונה חביבה היא נחמה שור שהקימה את האתר הידידותי והמקסים "סודות מחדר התפירה" שמיועד בדיוק בשביל נשים כמוני שאין להן זמן ללכת לחוגים ומצד שני זקוקות לדחיפה קלה שתזרים את מיצי המוטיבציה ותגרום להן לקום וליצור. המועדון של נחמה , שלא כשמו, עוסק בנוסף לתפירה גם בסריגה ורקמה ומכיל שלל עצות ,קורסים ,סרטוני וידאו שיחות עם יוצרות ועוד והכל בקולה הרך והחם של נחמה שמעודדת " קומי , צאי מהכורסה, הפעם את מוכרחה לנסות את הפרוייקט הזה.." אם נוסיף לזה את העובדה שנחמה עורכת בכל חודש הגרלה בין כל היוצרות ששולחות לה תמונות של היצירות שנעשו בהשראתהההדרכות שלה ואם ניקח בחשבון שבהגרלה הראשונה זכיתי בחבילת חוטי רקמה אז באמת שכבר אין תירוצים לא לקום ולנסות את כל תכי הרקמה המתוקים שנחמה הזכירה בסרטון הרקמה החודשי שלה . וזה הארנב שיצא לי"

"בכל מקרה על המועדון של נחמה אני ממליצה בחום לכל מי שזקוקה להזרים את מיצי החשק שלה לסרוג לרקום לתפור ולקבל מידע ידידותי להפליא בשפה העברית. האתר מעולה גם למתחילות !" (תוכלי לראות כאן את מה שענת כתבה בבלוג) תוכלי לראות כאן את ההגרלה החודשית שענת דיברה עליה אם את לא ממש מכירה את מכונת התפירה שלך, אני ממליצה לך להרשם לקורס נפלאות המכונה 1 כדי להתחיל להכיר אותה ואז להצטרף למועדון. את עדיין מפחדת להתחייב? תראי איזה יופי את לא צריכה להתחייב בכלל, את יכולה להפסיק מתי שאת רוצה. וזה אפילו בשליטה שלך. ויותר מזה אם את מתחרטת אחרי שבועיים את יכולה להודיע לי ולקבל את הכסף חזרה. אז איך נרשמים למועדון? את משאירה כאן את הפרטים שלך ועוברת לתשלום בפייפאל, התשלום מאובטח ברמה גבוהה, ואני אפילו לא מקבלת את הפרטים שלך. אז כמה זה עולה? מנוי חודשי למועדון עולה 147 ש"ח. ואת מקבלת במחיר המצחיק הזה 3 שיעורים בקורסים ו3 הדרכות כל חודש. ויותר מזה את ממש חוסכת כסף, לא צריך להוציא אוטו, אני כאן לשמוע , אחרי הרישום תקבלי מייל עם מספר טלפון שלי ותוכלי גם לחזור אלי במייל.

לחצי כאן כדי לעבור לעמוד התשלום

אם הגעת עד הלום ועדיין לא הצטרפת למועדון שלי, יתכן ויש לך מספר שאלות שהיית רוצה לקבל עליהן תשובה:

את רוצה ללמוד לתפור, אבל אין לך מושג איך אפשר לעשות את זה עם האינטרנט?

תוכנית המועדון אינה מיועדת ליחידי סגולה. היא צולמה במיוחד עבור נשים שרוצות ללמוד לתפור אבל אין להן את הזמן לצאת מהבית, וגם בבית הזמן הפנוי מוגבל, וכזו היא תוכננה בהדרגה, שלב אחר שלב, על מנת שתוכלי לקבל כל פעם הדרכה נוספת בלי הצפה.

את מאד רוצה, אבל אין לך זמן להשקיע בתפירה?

אני כל כך מבינה אותך. היום, כשכל אשה חובשת כל כך הרבה כובעים ובנוסף גם מקיים חיי משפחה, זה באמת לא פשוט למצוא זמן ולהקדיש לתפירה. אבל, מצד שני, מדובר בזמן שהוא הכרחי עבורך, לא פחות מלהיות אמא או בעלת קרירה, כך שאין לך הרבה ברירות, אלא למצוא זמן קצת לעצמך. זאת ועוד, ההדרכות מגיעות עד אליך למחשב, ואת יכולה לעשות אותם בזמן שלך, ואת לא צריכה לצאת מהבית ולהתחיל לנסוע רחוק לסדנא, והמחיר הרבה פחות מסדנא או קורס ממוצע, לא שווה לך?

בשביל מה לשלם עבור הדרכות, הרי יש כל כך הרבה מידע חינמי ברשת?

תשובה: אמת. אם את מסוגלת ללקט את מלוא החומר, להפנים וליישם וכל זה בכוחות עצמך, פשוט עשי זאת. "מועדון סודות מחדר התפירה", מרכז עבורך את ההדרכות במקום אחד מסודר. הוא חוסך לך זמן, הוא ממוקד ומספק לך בדיוק מה שאת צריכה וחוץ מזה – הוא מגלה לך סודות שלא תקבלי באף מקום אחר!

לחצי כאן כדי לעבור לעמוד התשלום

27 תגובות

דלגו לטופס מילוי התגובה

 1. mammyshu202

  אני לא יודעת מה זה וובינר ולא איך מעלים pdf בכל אופן לא הצלחתי להעלות את מה ששלחת לי עם המליצ

  1. נחמה שור

   וובינר זו תוכנית רדיו אינטרנטית המלווה במצגת. כל אחת רואה את זה בבית שלה ויש לה אפשרות לשלוח שאלות תוך כדי הוובינר.
   את לא צריכה להעלות pdf אלא להוריד את הקישור שיהיה באתר.
   אם לא הצלחת לראות עדיין את הוובינרים שהיו אנחנו כניראה נחליף מערכת כי היו בעיות לעוד נשים.
   את מוזמנת לשאול עוד שאלות אם יש לך

 2. יקרת פרידמן

  בס"ד
  נחמה, את משהו משהו. באמת. כל הכבוד, ובאמת עושה חשק לתפור. הלוואי והיה זמן פנוי.
  בהוקרה
  יקרת פרידמן

  1. נחמה שור

   תודה יקרת
   את מוזמנת להתחיל למצוא זמן בין לבין.

 3. מלכה

  כל הכבוד על היוזמה המקצועיות והנחישות

 4. ירושלמית

  נחמה, רק שאלה – זה רק אצלי או שאי אפשר להיכנס לקישורים שבראש הדף? כשעולים עליהם עם העכבר הם פשוט נעלמים….
  יישר כוח על האתר ותודה רבה על המיילים, הם כיפיים ואפילו יצא לי לעשות משהו ממה ששלחת (את הפרחים) הדבקנו לזה סיכה ויצא מקסים. תודה !

 5. תמר

  יופי של אתר. לצערי אין לי זמן לתפור אבל אמליץ לכל מי שמתאים. בהצלחה במועדון

 6. נחמה שור

  תודה

 7. רותי ברקן

  מדהים, רעיון מדליק. גם הדף מעוטר מאד יפה ונעים לעין, מרגיע, מזמין. שיהיה בהצלחה!

  1. נחמה שור

   תודה רבה
   אני מזמינה אותך להכנס מדי פעם

 8. חביבה אבני

  היכן נמצא דף ההרשמה? אני ממלאת פרטים ולא מצליחה לעבור לדף הבא
  חביבה

 9. נחמה שור

  היתה תקלה, עכשיו הכל מסודר, אם יש שאלות את מוזמנת לכתוב

 10. mammyshu202

  אני מעונינת רק בתפירה אם זה אפשרי. תודה מולי

  1. נחמה שור

   כן , תוכנית הכסף מציעה רק את הקורס בתפירה.
   אשמח מאד לראות אותך בין חברות המועדון

 11. naama

  נחמה שלום,
  כמה שאלות :
  מה משך הזמן של הקורסים? (חודשיים – חצי שנה?)
  כמה פרויקטים יש בחודש בכל קורס?

  1. נחמה שור

   הקורסים הם מתמשכים לאורך הזמן, בהמשך יהיו קורסים נוספים שיחליפו את הקורסים הללו.
   את יכולה להיות במועדון כל כמה זמן שאת רוצה ותמיד אפשר לצאת.
   בכל קורס יש פרוייקט אחד, וחוץ מזה יש עוד 3 פרוייקטים נוספים בתפירה,
   הכל כדי שמי שבמועדון תוכל גם להספיק להכין את הכל במהלך החודש.
   אני פתוחה להצעות ואם תהיה דרישה יצטרפו עוד דברים לקורסים או להדרכות.

 12. naama

  תודה על התגובה המהירה, אני שואלת שוב כדי לחדד:
  תמורת X ש"ח בחודש (בהתאם לרמת חברות מועדון) – מה אני מקבלת? כמה הדרכות (פחות או יותר)? ופרוייקט אחד?
  התשלום למועדון הוא בתחילת כל חודש? כך שאם אני רוצה לצאת בשני לחודש – אני כבר משלמת על כל החודש?

  תודה רבה!

  1. נחמה שור

   את יכולה להכנס למועדון ואחרי שבוע אם לא מוצא חן בעינייך לצאת ולקבל את התשלום חזרה.
   אם את רשומה למועדון ואהבת את מה שראית ואז אחרי חודש חודשיים את רוצה להפסיק את גומרת את החודש ואז מפסיק התשלום. הכל אוטומטי במערכת, לפי תאריך הרשמתך, וזה טוב שאת שואלת כדי לחדד את התשובות.
   את מקבלת כל חודש 3 קורסים בווידאו, בכל קורס יש פרוייקט אחד, כלומר, אם עכשיו בקורס טכניקות בתפירה אנחנו מטפלים בסוגים שונים של טכניקות אפליקציה אז את מקבלת דוגמא של אפליקציה והוראות איך בדיוק לעשות אותה. כנ"ל ברקמה, וכנ"ל בקרושה.
   בנוסף את מקבלת כל חודש 3 פרוייקטים בנושאים : בובות, תיקים, ומשהו לבית, גם הם מלווים בתמונות ובמקומות שהרגשתי שצריך יש גם סרטוני וידאו שמסבירים מה צריך לעשות.

 13. נחמה שור

  אשמח לראות תמונה,
  את אמורה להצילח להכנס לקישורים

 14. קרן

  נחמה שלום,
  שאלה קטנה….
  באיזה רמה הקורסים? האם מתאים גם לתופרות מתחילות?
  תודה
  קרן

  1. נחמה שור

   הקורסים מתאימים בעיקר למתחילות בעולם התפירה, ולכאלו שיש להן ניסיון אבל רוצות לקבל השראה על פרוייקטים, כל הקורסים מלווים בוידאו ואפשר לשאול שאלות על הוידאו ולקבל תשובות. במידת הצורך אם יש משהו שלא הבנת ולא הצלחתי להסביר במילים אני אדגים גם אותו בוידאו.

 15. דנה

  הי נחמה. הרעיון של האתר/ מועדון הוא אדיר! אני ממש בתחילת דרכי בעולם התפירה, ולפני שארשם למועדון אשמח אם יהיה ניתן לראות מספר דוגמאות של תוצרים שהוכנו/ עתידיים. רק על מנת לדעת אם זה קורץ לי. יישר כח!!! ואם התוצרים רלוונטיים עבורי- אני מצטרפת מיד!!!!

  1. נחמה שור

   הוספתי הצצה אל האתר, אם יש לך עוד שאלות מוזמנת לשאול כאן או דרך צרי קשר

 16. אביה

  שלום עלייך נחמה החביבה,

  איזה אתר מתוק הקמת.. יחזקו ידייך בע"ה.

  שאלה עקרונית, האם ניתן לראות הדרכות שנעשו לפני תאריך כניסתי למועדון? כלומר, נניח ואכנס החודש אי"ה, האם אוכל לראות הדרכות של לפני חודשיים?

   

  אשמח אם התשובה גם תשלח אל המייל..

  בתודה מראש,

  אביה.

  1. נחמה שור

   המועדון מתחיל בזמן התחלת המנוי, כלומר את מתחילה מההדרכה הראשונה עד לאחרונה. כך שכל מה שהיה כבר לא רלוונטי כי יש סדר להדרכות.

   דבר נוסף כרגע אין אפשרות להצטרף למועדון, הוא סגור להרשמה.

 17. דבורה יהושע

  בוקר טוב נחמה

   ואני שמחה לקרוא את הגליונות יש מידע טוב אך לצערי בטעות מחקתי את שמי מרשימת התפוצה וטרם התקבל גליון 3 שאליו נרשמתי ל12 גליונות בשנה אשמח מאוד למענה ברשותי 2 גליונות מחוברת סודות התפירה דחוף מקוה שהיגעתי ליעד הנכון

 18. אודליה

  היי לכולם, 

  אני הוצאתי גזרה מבורדה, אך אני מתקשה בשלב התפירה, אשמח לקבל עזרה.

  תודה,

  אודליה

כתיבת תגובה

Switch to our mobile site

%d בלוגרים אהבו את זה: