|

הודעה על ההגרלה החדשה לקראת פורים – מתנה- מנוי חינם במועדון סודות מחדר התפירה

בכל שנה, פונים אלי כמה עשרות אנשים שנעזור להם לתפור את התחפושות של הילדים שלהם.

אבל אני לא תופרת תחפושות לאף אחד חוץ מלבנות שלי, הסיבה היא מאד פשוטה, זה לא משתלם.

תראו היום בחנויות יש המון תחפושות מאד זולות וגם אם לא מצאתם שם ורציתם משהו אחר, אם תתארגנו על זה מראש תוכלו למצוא את התחפושת שתרצו באחת מהחנויות הוירטואליות וכך תקבלו את התחפושת שלכם ישר מהמקור, מסין.

 

הסיבה היחידה לתפור תחפושות בעיני, היא כי יש משהו מאד נחמד לראות את הילדה לובשת את השמלה המפוארת שתפרתי לה.

נכון, הבדים עלו יותר ממה שתעלה תחפושת מוכנה, אבל הי, מה לא עושים בשביל לקבל קצת נחת מעבודת יד?

 

במהלך השנים תפרתי לבנות שלי תחפושות לפי בקשתן. ויש הרבה מאד אמהות שפעם בשנה מוציאות את מכונת התפירה ומתחילות לתפור תחפושות לכל הילדים שלהם. יש כאלו שלא יודעות לתפור ולכן הן פשוט גוזרות ומדביקות (ובינינו, אף אחד לא ישים לב אם התחפושת מודבקת ולא תפורה )

אז אם את מחפשת רעיון לתחפושת לשנה הקרובה, תוכלי להתרשם מהגלריה הגדולה שיצרנו לפני כמה שנים עם תחפושות של ילדים שהאמהות שלהן תפרו להן.

השנה לרגל חידוש האתר ומועדון סודות מחדר התפירה, אני יוצאת עם הגרלה חדשה, את יכולה לשלוח תמונות עם שם התחפושת (אם זה לא משהו ברור מאליו) ושמך וכמובן בנושא המייל הכניסי את המילים – להגרלת מנוי חינם – פורים, ונכניס אותך להגרלה על מנוי שנתי חינם למועדון סודות מחדר התפירה ההגרלה תתקיים מיד לאחר פורים. את התמונות עם התחפושות יש לשלוח למייל [email protected] עד תאריך י”א אדר תשע”ז 9.3.17

אם שלחת בעבר תמונות יש לשלוח מחדש כדי שנדע שאת רוצה להשתתף גם השנה. כל תמונה של תחפושת (שונה) מזכה אותך במספר יחודי בהגרלה כך שתוכלי להגדיל את סיכוייך לזכות עם תשלחי יותר מתמונה אחת.

 

ובנתיים תוכלי להסתובב כאן בבלוג ולראות הדרכות וידאו שמצאתי ביוטיוב  (ההוראות מתורגמות לעברית מעל הוידאו) לתפירת תחפושות מעניינות.

 

תחפושת של כיפה אדומה, גלימה עם כובע ללא תפירה

כובע עם אוזנים – תחפושת לפורים

איך להכין כנפיים של פיה – תחפושת לפורים

 

וזה רק מדגם קטן של הדרכות וידאו, כנסי לכאן ומצאי עוד הרבה הדרכות להכנת תחפושות, חלק ללא תפירה וחלק עם תפירה קלה מאד.

קחי מתנה!

מתנה ממני!

Similar Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *