/ / / קורס נפלאות המכונה
מבצע!

קורס נפלאות המכונה

65.00

כל מה שאת צריכה לדעת על המכונה שלך כדי לחסוך זמן בתפירה

ולהפוך את התפירה לחוויה אמיתית

כשהתחלתי לתפור קיבלתי בהשאלה את מכונת התפירה של אמא שלי.

זו היתה מכונת תפירה ממוחשבת בת 25 שנים. אחת מהמכונות הממוחשבות הראשונות שיצאו לאויר העולם.

אמא שלי החזיקה את המכונה בתוך הארון ואחת לשנה בפורים היא הוציאה את המכונה ותפרה לנו תחפושות. כשאני התחלתי ללמוד תפירה בכיתה ז’ בבית ספר, הוצאתי את המכונה עוד כמה פעמים. אבל רוב הזמן היא פשוט שכבה בנחת מכוסה בתוך הארון ללא שימוש.

כשהייתי בהריון עם הבת השניה שלי, אלומה, ביקשתי מאמא שלי את המכונה בהשאלה, רציתי לנסות לתפור לעצמי בגדי הריון.

כשפתחתי את המכונה גיליתי הרבה מאד רגלים, שאלתי אותה מה עושים עם כולם, והיא אמרה לי שהיא מעולם לא החליפה את הרגלים במכונת תפירה, היא יודעת שיש איזה רגל שאמורה לתפור כפתורים, ועוד איזה רגל שעוזרת לרוכסנים, אבל כל השאר היא לא ממש יודעת מה צריך לעשות איתם.

הרמתי ידים ולא ניסיתי להבין מה עושים איתם , הספיק לי הניסיון להבין איך בכלל משחילים את החוט ומה בדיוק עושים כדי שהמכונה בכלל תתפור כמו שאני רוצה.

אחרי שנה וחצי קניתי לעצמי מכונת תפירה והחזרתי לה את המכונה שלה, ואז ישבתי עם המוכר שהסביר לי במשך שעתיים על הרגלים ועל המכונה.

קיבלתי עם המכונה שלי ינומה 4900 , 11 רגלים, ועדיין לא ידעתי מה צריך לעשות עם כולם.

כשהגעתי הביתה החלטתי שאין מצב שיש לי מכונה כל כך משוכללת עם המון אופציות, ואני לא יודעת מה צריך לעשות עם זה. וכך ישבתי וחקרתי את כל מה שהמכונה יכולה לעשות עם הרגלים.

כשהתחלתי להעביר סדנאות בתפירה אומנותית, הבנתי שיש המון נשים שיש להן מכונות תפירה עם כל מיני רגלים, והן פשוט לא משתמשות בהם, ולא יודעות כמה החיים שלהן יכולים להיות קלים יותר.

לכן צילמתי את קורס נפלאות המכונה.

בקורס תקבלי 22 שיעורים:קורס נפלאות המכונה

ובכדי לישם את כל מה שתלמדי תקבלי גם 3 פרוייקטים בדרגת קושי משתנה:

פרוייקטים נפלאות

דוגמא מתוך הקורס:

 

צילומי מסך מתוך תגובות של משתתפות על הקורס (לחצי על תגובה כדי לקרוא) :

קטגוריות: ,

תיאור

 מידע חשוב נוסף על הקורס:

 

קורס נפלאות המכונה הוא קורס בוידאו מקוון,

הקורס מתקיים על המחשב שלך, בזמן שלך!

אין צורך לצאת מהבית וגם אם יש לך זמן לתפור רק בלילה אחרי שהילדים הלכו לישון, את יכולה לפתוח את המכונה והמחשב ביחד, וללמוד לתפור ממש מהבסיס.

קורס נפלאות המכונה בנוי בהדרגה, החל מהבסיס ועד לדברים מתקדמים יותר.

 

שאלות ששואלים אותי בקשר לקורס:

מה קורה אם מכונת התפירה שלי היא לא מהדגם של מכונת התפירה שלך, איך את יכולה ללמד אותי על מכונת התפירה שלי בלי לראות אותה?

ישנם 2 סוגים של מכונות תפירה ביתיות שמתאימות לקורס, מכונת תפירה ממוחשבת, ומכונת תפירה מכנית.

את ההשחלה של החוט בתחילת הקורס אני מדגימה על שני סוגי מכונות התפירה. כל מה שקשור לתפירה עם הרגלים זה אוניברסלי ומתאים לכל מכונה.

בשביל לעזור לך למצוא את המכונה שלך, הוספתי בקורס סרטוני וידאו שמדגימים השחלה של החוט בעוד סוגים של מכונות תפירה.

 

אני כבר יודעת לתפור האם הקורס יעזור לי?

לכי למכונת התפירה שלך, פתחי אותה, ותסתכלי על כל הרגלים שיש לך שם, האם את יודעת להשתמש בכולם? האם את יודעת איזה רגלים את רוצה להוסיף למכונה שלך? אם התשובה שלך היא: כן, אני יודעת איזה רגלים יש לי ומה אני יכולה לעשות איתם ואיזה רגלים אפשר להוסיף למכונה שלי. אז הקורס לא נועד לך.

אבל אם את לא יודעת מה צריך לעשות עם הרגלים שיש לך או שאת לא יודעת איזה רגלים כדאי להוסיף למכונה שלך כדי להפוך את התפירה לחוויה כיפית שבה תספיקי לתפור יותר רק בזכות הרגלים שיקצרו לך משמעותית את הדרך, אז כדאי שתרשמי לקורס.

 

כמה זמן הקורס לוקח?

זה בעיקר תלוי בך, ברגע שהקורס נפתח הוא שלך לתמיד.

אין הגבלת זמן בכלל, ותמיד את יכולה לחזור אליו, וזה כל היופי, תחשבי על זה שיש לך מורה לתפירה צמודה אליך 24 שעות ביממה, כל פעם כשיש לך זמן את נגשת ושואלת אותה את השאלה שלך.

יותר מזה, השיעורים בקורס נפלאות המכונה הם שיעורים על כל מיני רגלים, יש רגלים שמשתמשים בהם יותר ויש רגלים שמתמשים בהם פחות. את תמיד יכולה לחזור אל הרגלים שאת לא זוכרת מה עושים איתם. זה נמצא איתך לעולם ועד.

 

אני לא יודעת אם מתאים לי ללמוד דרך המחשב, האם את מלמדת גם בשיעורים פרטיים או בקבוצה?

השיעורים מועברים רק בצורה הזאת, גיליתי שהיא טובה עבור הרבה מאד נשים שרוצות ללמוד לתפור אבל יש מגוון סיבות שמונע מהן להתחיל לעשות את זה, כגון, אין זמן לנסוע במהלך היום והזמן הפנוי היחיד הוא בלילה אחרי שהילדים הולכים לישון, או אם זה מסיבות של מרחק או התניידות, ולכן הקורס הזה מאד נח כי הוא מהבית.

אם את לא בטוחה שאת תסתדרי עם הקורס דרך המחשב, את יכולה פשוט להתנסות בו, יש לך אחריות של חודש שלם. את מקבלת גישה לקורס, ואם את מרגישה שאת לא יכולה ללמוד דרך האינטרנט את מקבלת את כספך חזרה בלי שאלות. ובנוסף, הגישה לקורס המקוון נשארת לך פתוחה לתמיד.

 

תוך כמה זמן הקורס נפתח?

הקורס כולו נפתח מיד לאחר הרישום כאן באתר , תוכלי להכנס לקורס דרך התפריט בקישור של החשבון שלי, ושם תראי את הקורס שלך בפנים. השתמשי בשם המשתמש והסיסמא שקיבלת באתר.

אין הגבלה על כמות הצפיה בקורס תוכלי לחזור אליו מתי שתרצי.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “קורס נפלאות המכונה”

האימייל לא יוצג באתר.

מוצרים משודרגים