איך תוכלי ללמוד תפירה מהבית בזמן שלך?

כדי שתוכלי להתחיל לתפור ולקבל השראה,

בלי לצאת מהבית, בזמן שלך.

ישנם כמה תוכניות שפיתחנו שאת מוזמנת להצטרף אליהם:

 בטבלה ריכזנו את כל התוכניות לנוחיותך שתוכלי לראות מה מתאים לך.

התוכנית סוג התוכנית איך מקבלים את התוכנית למי מתאים?
מועדון סודות מחדר התפירה תוכנית מנויים לכמה זמן שאת רוצה ללא התחייבות, באתר עם סיסמא.

בכל חודש תקבלי אליך למייל הודעה על 6 הדרכות בוידאו מלאות בתפירה, בנושאים הבאים:

תיקים

בובות

אביזרים משלימים

אביזרים לבית

טכניקה בתפירה

קרושה למתחילות

מרגע פתיחת הסדנא תוכלי להכנס לאתר לראות אותה בזמנך הפנוי.

בונוסים: גישה לכל הוובינרים שהיו (ראי מועדון הוובינרים)

מאמרים משלימים עם כל הידע שאת זקוקה לו.

אחת לחודש יש הגרלה חודשית בין חברות המועדון ששולחות תמונות של פרוייקטים שיצרו.

כדי להצטרף למועדון סודות מחדר התפירה ב 147 ש”ח לחודש בלבד במקום 197 ש”ח
המבצע עד כ”ד אב 12.8.12ללא הגבלה וללא התחייבות
מחיר ההצטרפות נשאר לאורך כל תקופת החברות
לחצי כאן :
 

 

אם את יודעת להפעיל מכונת תפירה ברמה בסיסית, התוכנית מתאימה לך.[slideshow id=4]אם את אוהבת לתפור ונמאס לך לחפש שעות השראה ברחבי האינטרנט, תקבלי 6 הדרכות קבועות בחודש אליך למייל.
קורס נפלאות המכונה 1 קורס של 3 חודשים, באתר נפרד עם סיסמא.בהם את לומדת להכיר את מכונת התפירה ממש מאפס.איך משחילים את החוט, סוגי מחטים,הסברים על 13 רגלים שונות למכונת התפירהבונוס: בסיום הקורס את מקבלת בדואר את הדיסק המסכם של הקורס. בשווי של 190 ש”ח. כדי לקבל את הקורס במחיר מיוחד של 97 ש”ח לחודש לשלשה חודשים לחצי כאן:
אם את לא יודעת איך להוציא ממכונת התפירה שלך את המיטב, את לא זוכרת איך להפעיל אותה, ואת לא ממש יודעת מה זה כל הרגלים שמצורפות למכונה.[slideshow id=5]הקורס נבנה כקורס מבוא למועדון סודות מחדר התפירה.
מועדון הוובינרים לנשים יוצרות וובינרים אלו הרצאות שהתקיימו בשידור חי דרך האינטרנט.במועדון הוובינרים תוכלי לשמוע את כל ההקלטות של הוובינרים שהיו (מעל 50 שעות האזנה וזה גדל כל חודש).וגם להנות מוובינרים שנועדו רק לחברות המועדון. מבצע הכירותהמבצע עד י”א אב 30.7.1245 ש”ח לחודש במקום 65 ש”חללא הגבלה וללא התחייבותמחיר ההצטרפות נשאר לאורך כל תקופת החברות

לחצי כאן:
המועדון מתאים לך אם את אוהבת לשמוע הרצאות בנושאים שונים הקשורים ליצירה, ובשלב זה לא מעוניינת להכנס למועדון סודות מחדר התפירה.
ערכת “תופרים עם נחמה” 5 דיסקים מחולקים לפי נושאים שונים עם הדרכות נבחרות מתוך מועדון סודות מחדר התפירה:4 סוגים שונים של אפליקציות3 תיקים בגדלים שונים3 סוגים של בובות3 אביזרים לבית3 אביזרים משלימיםוחוברת צבעונית (60 עמודים) עם כל ההוראות והגזרות.בונוסים:דיסק נוסף עם 3 פרוייקטים נוספים.לקסיקון רגלים עם תמונות והסברים. לרכישה ב820 ש”ח לחצי על הכפתור הזה:

 

לרכישה ב3 תשלומים של 295 ש”ח לחצי על הכפתור הזה:

הערכה מתאימה לך אם את אוהבת את הכל כאן ועכשיו, ואין לך סבלנות לחכות שהפרוייקטים יפתחו לפי הסדר.[slideshow id=8]בערכה את מקבלת 16 פרוייקטים בבת אחת, לתפירה בזמן שלך.
2 ערכות בהנחה:ערכת “תופרים עם נחמה” + שני הדיסקים המסכמים של קורס נפלאות המכונה 1 את מקבלת את שני הדיסקים המסכמים של קורס נפלאות המכונה 1וגם את ערכת “תופרים עם נחמה” לרכישה בתשלום אחד של 910 ש”ח (במקום 1010 ש”ח) לחצי כאן:

 

 

לרכישה ב4 תשלומים של 245 ש”ח (במקום 269 ש”ח) לחצי כאן:

 הערכה מתאימה לך אם את אוהבת את הכל כאן ועכשיו, ואין לך סבלנות לחכות שהפרוייקטים יפתחו לפי הסדר.את מתחילה בתחום התפירה ואת רוצה לדעת איך מכונת התפירה שלך עובדת ועכשיו.
ערכת “sew cool” את מקבלת שני דיסקים עם 8 פרוייקטים לשידרוג חולצות.רחלי גזית מתארחת אצל נחמה שור. לרכישה בתשלום אחד של 285 ש”ח לחצי כאן:

 

 

לרכישה ב2 תשלומים של 150 ש”ח לחצי כאן:

הערכה הזאת מתאימה לך , אם יש לך חולצות שאין לך מושג מה לעשות איתם וחבל לך לזרוק אותם.[slideshow id=7]גם אם את לא יודעת בכלל לתפור הערכה הזאת בשבילך, רוב הפרוייקטים נעשים בתפירה מעטה ביד.

 

קחי מתנה!

מתנה ממני!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *